Konvolut 2 Sedláček Vojtěch
POPIS: 4 X litografie, rozměr včetně pasparty 31 x 43,5 cm, rozměr ve výřezu pasparty 22 x 31 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 8 000 Kč |
Číslo položky:12426