Konvolut 2 Sedláček Vojtěch

POPIS: 4 X litografie, rozměr včetně pasparty 31 x 43,5 cm, rozměr ve výřezu pasparty 22 x 31 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narodil se 9. 9. 1892 v Libčanech u Hradce Králové a zemřel 3. 2. 1973 v Praze. Malíř, kreslíř a grafik figurálních scén z venkovského života. V letech 1912 až 1920 byl žákem... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 9. 9. 1892 v Libčanech u Hradce Králové a zemřel 3. 2. 1973 v Praze. Malíř, kreslíř a grafik figurálních scén z venkovského života. V letech 1912 až 1920 byl žákem profesora Preislera a Švabinského na akademii výtvarných umění. V letech 1918 až 1927 vyučoval jako profesor kreslení na střední škole, naposledy v Pardubicích. Od roku 1926 se věnoval výhradně malbě a grafice. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky:12426