Konvolut 4 obrazů
Konvolut 4 obrazů
Konvolut 4 obrazů
Konvolut 4 obrazů
Konvolut 4 obrazů
Konvolut 4 obrazů
Konvolut 4 obrazů
Konvolut 4 obrazů
Konvolut 4 obrazů
Konvolut 4 obrazů
Konvolut 4 obrazů
Konvolut 4 obrazů
Konvolut 4 obrazů
Konvolut 4 obrazů
+ 9

Konvolut 4 obrazů Špálová - Benešová Milada

POPIS: 1 x Olej na lepence / 3x Akvarel, rozměry: 28,5 x 20,5 cm, 30 x 25 cm, 23,5 x 29 cm, 23 x 29 cm - 3 x rámováno + zaskleno / 1 X nerámováno
O AUTOROVI: Narodil se 30. 5. 1884 v Berouně a zemřela 1. 12. 1963. Studovala na UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Pracovala pro umělecké družstvo Artěl v Praze, poté... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 30. 5. 1884 v Berouně a zemřela 1. 12. 1963. Studovala na UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Pracovala pro umělecké družstvo Artěl v Praze, poté žila na Podkarpatské Rusi. Malovala krajinu a zátiší, zejména květiny a náměty z Českého ráje, Turnovska a Podkarpatské Rusi. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:7871