Konvolut dvou obrazů Autor nezjištěn
POPIS: 2 X olej na lepence, rozměry 40 x 50 cm, rámy silně poškozeny
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 700 Kč |
Číslo položky:7016
700 Kč | 7. 11. 2018 21:49:12 | |
600 Kč | 15. 9. 2018 15:26:58 | |