Konvolut dvou obrazů
Konvolut dvou obrazů
Konvolut dvou obrazů
Konvolut dvou obrazů
Konvolut dvou obrazů
Konvolut dvou obrazů
Konvolut dvou obrazů
Konvolut dvou obrazů
Konvolut dvou obrazů
+ 4

Konvolut dvou obrazů Autor nezjištěn

POPIS: 2 X olej na lepence, rozměry 40 x 50 cm, rámy silně poškozeny
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:7016
700 Kč 7. 11. 2018 21:49:12
600 Kč 15. 9. 2018 15:26:58