Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
Konvolut sedmi děl
+ 15

Konvolut sedmi děl Různé značení

POPIS: Olej na lepence rozměr 35 x 45 cm, olej na lepence, rozměr 41 x 37 cm, rytina, rozměr ve výřezu 23 x 32 cm zaskleno, olej na lepence rozměr 34 x 48 cm, litografie rozměr 29,5 x 54,5 zaskleno,olej na lepence rozměr 22 x 37,5 cm, olej na plátně rozměr 39 x 46 cm poškozeno.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:18615