Konvolut tří obrazů Sattler Hubert
POPIS: 3 x olej na dřevě, rozměry 13,5 x 19 cm, 13,5 x 18,5 cm a 9 x 13 cm, jeden z obrazů nesignován
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
Aktuální cena: | 80 000 Kč |
Číslo položky:6382
Žádné příhozy | ||