Konvolut
Konvolut
Konvolut
Konvolut
Konvolut
Konvolut
Konvolut
Konvolut
Konvolut
Konvolut
Konvolut
Konvolut
+ 7

Konvolut Berková Dagmara

POPIS: 7X kombinovaná technika, rozměry ve výřezu 26,5 x 18, 25,5 x 14 a 20,5 x 13,5 cm, 17,5 x 12,5, 10 x 10, 10 x 11,5 a 8 x 16,5 cm, vše zaskleno, jedno sklo poškozeno + Kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 11 x 14,5 cm, zaskleno + Tuš + akvarel, rozměr ve výřezu 27 x 20,5 cm, zaskleno
O AUTOROVI: Grafička
O AUTOROVI: Grafička
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky:19344