Kopie dle Renoira Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 55,5 x 47,5 cm. Kopie ze čtyřicátých let minulého století.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Číslo položky:10366