Kord Značeno

POPIS: Rozměr : 99 cm, poškozená rukověť, koroze. Značeno Solingen
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:9763
600 Kč 9. 12. 2019 22:24:37
500 Kč 18. 11. 2019 17:29:01