Koš s hříbky Signováno azbukou
POPIS: Olej na plátně - rentoilováno, rozměry : 49 x 69 cm Signováno azbukou
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 100 Kč |
Číslo položky:16779