Koš s hříbky Signováno azbukou

POPIS: Olej na plátně - rentoilováno, rozměry : 49 x 69 cm Signováno azbukou
O AUTOROVI: Autor ze signatury nezjištěn
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:16779