Kostel Panny Marie na Chlumku, Luže Líbal

POPIS: Olej na lepence, rozměr 49 x 34,5 cm, zaskleno, rám silně poškozen Motivem obrazu je : poutní kostel Panny Marie - Luže
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky:19545