Kostel Sv. Mikuláše Braniš P.

POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 40 x 27 cm, signováno vpravo dole P. Braniš 1930
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:5681
1 500 Kč 1. 11. 2017 00:11:29