Kostel sv. Mikuláše na Malé Straně Holan Karel
POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 81 cm, datováno 51, obraz získán z rodiny autora. Vystaveno na první přehlídce čs. výtvarného umění 1949 - 1951. Odhadní cena 180 000 -220 000 Kč.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
Aktuální cena: | 75 000 Kč |
Číslo položky:5692