Kostel sv. Mikuláše Mamedov Vugar

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 35 x 25 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Umělec z Baku
O AUTOROVI: Umělec z Baku
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:12728