Kostel svaté Ludmily Jiran Robert
POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 15 000 Kč |
Číslo položky:19707
15 000 Kč | 1. 6. 2024 04:46:06 | |