Kostel Svatého Mikuláše Autor nezjištěn

POPIS: Olej na lepence, rozměr 51 x 37cm, signováno vpravo dole nečitelně
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:5615
1 200 Kč 31. 10. 2017 22:14:54