Kostel u polního špitálu Šilhavý Josef

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 28 x 44 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Josef Šilhavý Narodil se 11. 12. 1891 v Litoměřicích. Studoval u prof. Kӓmpffera na akademii ve Vratislavi a u prof. F. Thieleho malbu, působil v Praze, New Yorku, 1948 přesídlil... zobrazit více >
O AUTOROVI: Josef Šilhavý Narodil se 11. 12. 1891 v Litoměřicích. Studoval u prof. Kӓmpffera na akademii ve Vratislavi a u prof. F. Thieleho malbu, působil v Praze, New Yorku, 1948 přesídlil do Peru. 1923, 1930, 1940, 1943 a 1946 samostatně vystavoval v pražské Rubešově galerii.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky:15083
2 500 Kč 14. 3. 2022 12:55:25