Kostelík Monogramista

POPIS: Olej na plechu, rozměr 14 x 16 cm. Výrazná krakeláž.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:13710
900 Kč 15. 9. 2021 11:27:41
800 Kč 7. 6. 2021 11:53:31