Kostelík v Heiligenblutu
Kostelík v Heiligenblutu
Kostelík v Heiligenblutu
Kostelík v Heiligenblutu
Kostelík v Heiligenblutu
Kostelík v Heiligenblutu
+ 1

Kostelík v Heiligenblutu Lechner Franz Hermann

POPIS: Olej na plátně, rozměr 80 x 70 cm, plátno poškozeno
O AUTOROVI: 1879 - 1924
O AUTOROVI: 1879 - 1924
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:11636
2 000 Kč 1. 2. 2021 20:18:27