Kostelní interiér Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, 44 x 34 cm
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:7328
700 Kč 27. 2. 2019 09:20:39
600 Kč 2. 12. 2018 18:34:58