Kostýmní návrh Monogramista

POPIS: Akvarel - kombinovaná technika na lepence, rozměry: 55 x 41 cm, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:19564
900 Kč 12. 2. 2024 11:57:19
800 Kč 11. 2. 2024 20:07:16