Kostýmní návrh Monogramista
POPIS: Akvarel - kombinovaná technika na lepence, rozměry: 55 x 41 cm, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 900 Kč |
Číslo položky:19564
900 Kč | 12. 2. 2024 11:57:19 | |
800 Kč | 11. 2. 2024 20:07:16 | |