Kostýmní návrh 1 Monogramista

POPIS: Akvarel - Akvarel - textil, kombinovaná technika na lepence, rozměry: 55 x 40 cm rámováno, zaskleno. Na posledním ilustračním fotu je kolekce návrhů z dalších aukcí.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:14200
Žádné příhozy