Kostýmní návrh 1 Monogramista
POPIS: Akvarel - Akvarel - textil, kombinovaná technika na lepence, rozměry: 55 x 40 cm rámováno, zaskleno. Na posledním ilustračním fotu je kolekce návrhů z dalších aukcí.
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:14200
Žádné příhozy | ||