Kostýmní návrh 2 Monogramista

POPIS: Akvarel - kombinovaná na lepence, rozměry: 77 x 53 cm, rámováno, zaskleno. Na posledním ilustračním fotu je kolekce návrhů z dalších aukcí.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:14201
2 000 Kč 15. 3. 2022 18:51:08