Kostýmní návrh 6 Monogramista

POPIS: Akvarel - textil, kombinovaná technika na lepence, rozměry: 72 x 54 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:14205
1 100 Kč 15. 3. 2022 22:05:03
1 000 Kč 14. 3. 2022 15:12:00