Kostýmní návrh 9 Monogramista

POPIS: Akvarel - kombinovaná na lepence, rozměry: 55 x 41 cm, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:14241
Žádné příhozy