Koupání
Koupání
Koupání
Koupání
Koupání
Koupání
Koupání
Koupání
+ 3

Koupání Balaš Zdeněk

POPIS: Tempera na dřevě, rozměr 47 x 80 cm, zaskleno, malba poškozena + 2X akvarel
O AUTOROVI: Narozen 11.8.1904 v Žatci, zemřel 6.10.1997. Studoval architekturu na ČVUT, poté u prof. A. Hofbauera na pražské UMPRUM, současně studoval i kreslení na technice a na FF... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narozen 11.8.1904 v Žatci, zemřel 6.10.1997. Studoval architekturu na ČVUT, poté u prof. A. Hofbauera na pražské UMPRUM, současně studoval i kreslení na technice a na FF v Praze. Působil jako profesor na Státní grafické škole v Praze. Náměty jeho obrazů byly krajina, ale i předměstské zahrádky, vagónové kolonie, poutě a maringotky.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky:18323
2 500 Kč 10. 7. 2023 18:39:48