Kovář Freiheit Ludwig

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 72 x 37,5 cm, malba poškozena
O AUTOROVI: 1876 - 1915
O AUTOROVI: 1876 - 1915
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 22 000 Kč
Číslo položky:16934