Kozácký ataman Bakulin Nikolaj
POPIS: Olej na dřevě, rozměr 28 x 23 cm, signováno azbukou N. Bakulin 37. Odhadní cena 7 000 - 9 000 Kč
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 4 600 Kč |
Číslo položky:5393