Kozlí útok Nesignováno .

POPIS: Tuš + akvarel, rozměr ve výřezu 16 x 37 cm, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:16389