Kozlí útok Nesignováno .
POPIS: Tuš + akvarel, rozměr ve výřezu 16 x 37 cm, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 100 Kč |
Číslo položky:16389