Kozy ve chlévě Nowey Adolf

POPIS: Olej na dřevě,rozměr 26,5 x 40,5 cm, krakeláž
O AUTOROVI: Rakouský malíř 19. století, který se narodil v roce 1835
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky:16487
5 000 Kč 2. 2. 2023 23:20:31