Krajina - protějšky Nesignováno .

POPIS: Dva obrazy - Olej na dřevě, rozměr 18 x 14,5 každý
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:5398