Krajina s borovicemi - velký formát Harlas Ondřej
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 80,5 x 100 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:7773
2 000 Kč | 15. 1. 2019 12:07:58 | |