Krajina s hradem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 49 x 63 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:19082
2 600 Kč 19. 4. 2024 22:58:53
2 500 Kč 7. 4. 2024 10:40:32