Krajina s hrádkem Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměr 55 x 68 cm, krakeláž v malbě, rentoilováno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky:19735