Krajina s jezerem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 55,5 x 68,5 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky:10509