Krajina s kamennou bránou - Velký formát Černý W.

POPIS: Olej na plátně, rozměr 77 x 118 cm
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:7870
2 100 Kč 25. 2. 2019 21:24:01
2 000 Kč 8. 12. 2018 23:28:23