Krajina s kamennou bránou - Velký formát Černý W.
POPIS: Olej na plátně, rozměr 77 x 118 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 100 Kč |
Číslo položky:7870
2 100 Kč | 25. 2. 2019 21:24:01 | |
2 000 Kč | 8. 12. 2018 23:28:23 | |