Krajina s klášterem Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměr 55 x 68 cm, drobná trhlinka v plátně, výrazná krakeláž, nerámováno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky:7092