Krajina s kočárem u jezera Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 74 x 101 cm. Malba z druhé poloviny 19.století.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky:9743