Krajina s mlýnem Wagner T.B.

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 48 x 72 cm. Datováno 1885. Výtěžek aukce bude poskytnut na pomoc Ukrajině
O AUTOROVI: Rakouský malíř 19. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:15185
Žádné příhozy