Krajina s mlýnem Wagner T.B.

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 48 x 72 cm
O AUTOROVI: Rakouský malíř 19. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:16447
6 000 Kč 29. 10. 2022 13:51:46