Krajina s můstkem Waldhauser Antonín - připsáno

POPIS: Olej na plátně fixováno na dřevě, rozměry: 10 x 15,5 cm, poškozený rám.
O AUTOROVI: Malíř krajin, historických obrazů a žánrů.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky:13558