Krajina s napajedlem - velký formát Chwala Adolf
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 74 x 100,5 cm. Restaurováno.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
Aktuální cena: | 145 000 Kč |
Číslo položky:10637