Krajina s pilou Schulz Alois Gustav
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 26 x 37 cm. Signováno Schulz datováno 1845.
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 13 000 Kč |
Číslo položky:11730