Krajina s pilou
Krajina s pilou
Krajina s pilou
Krajina s pilou
Krajina s pilou
Krajina s pilou
Krajina s pilou
+ 2

Krajina s pilou Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 26 x 37 cm. Signováno a datováno 1845
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky:9966
5 000 Kč 9. 3. 2020 14:34:21