Krajina s pilou Signatura nečitelná
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 26 x 37 cm. Signováno a datováno 1845
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 5 000 Kč |
Číslo položky:9966
5 000 Kč | 9. 3. 2020 14:34:21 | |