Krajina s pilou Schulz Alois Gustav

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 26 x 37 cm. Signováno Schulz datováno 1845.
O AUTOROVI: Alois Gustav Schulz (Praha 1805–1860 Praha) Krajinář, malíř architektur. Žák Augusta Piepenhagena v Praze. Pobýval v Itálii a Anglii. Byl činný jako malíř dekorací v pražském... zobrazit více >
O AUTOROVI: Alois Gustav Schulz (Praha 1805–1860 Praha) Krajinář, malíř architektur. Žák Augusta Piepenhagena v Praze. Pobýval v Itálii a Anglii. Byl činný jako malíř dekorací v pražském Stavovském divadle. Měl se podílet na Alterthümer des Königreiches Böhmen Julia Maxe Schottkyho.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky:11730