Krajina s poutníky a kupci
Krajina s poutníky a kupci
Krajina s poutníky a kupci
Krajina s poutníky a kupci
Krajina s poutníky a kupci
Krajina s poutníky a kupci
+ 1

Krajina s poutníky a kupci Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 116 x 80 cm, Vývozní povolení NPÚ uděleno. Druhá polovina 18. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky:17642