Krajina s řekou Kubíček Eduard
POPIS: Olej na plátně, rozměr 71 x 100, signováno vlevo dole Eda Kubíček 1921, nerámováno
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 700 Kč |
Číslo položky:5365
700 Kč | 12. 9. 2017 19:44:25 | |
600 Kč | 14. 7. 2017 13:16:10 | |